Pomóżmy Łukaszowi wygrać walkę z rakiem!

To naprawdę okrutne, że chorzy na raka ludzie walcząc o życie napotykają na mur nie do przebicia. A wszystko rozchodzi się  o pieniądze. Nie ma środków na ratowanie życia, w momencie gdy Prezesi, nie muszę mówić jakich miejsc, zarabiają niebotyczne sumy 120 tys. miesięcznie. A gdy leczenie chorego na raka wymaga 12 tys. miesięcznie kraj nie ma na to pieniędzy. W jakim świecie żyjemy? Ile warte jest ludzkie życie? Sama straciłam mamę, która dużo za wcześnie musiała zostawić męża z 5 dzieci. Każdego dnia zadaję sobie pytanie: czy tak musiało być?

Pomóżmy Łukaszowi. Jest prawie że moim rówieśnikiem, a walczy o życie. A walczy z zacięciem, odwagą i nadzieją. Podziwiam jego wolę walki i serce mnie boli, że  mimo iż istnieją możliwości uratowania tego młodego chłopaka, to tym co przeszkadza są te cholerne pieniądze!

Tyle narzekamy na nasze życie, na pracę, na zarobki, na nudę, na  pogodę, na sąsiada, korek, zapominając, że to nie czas na użalanie się nad sobą, ale na korzystanie w pełni z każdego dnia! Żyjmy świadomie, bo nie ma pewności, ile czasu nam zostało.

Niech Łukasz będzie przykładem dla nas wszystkich, którzy nie doceniają wartości tego, co posiadają.

To nie czas umierać, nie gdy można to życie uratować!

Walkę Łukasza możecie wesprzeć, używając tego linku.

Niech wygra wola życia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *