workaway.info – zrób wolontariat i przeżyj przygodę swego życia!

Dla tych, którym nazwa workaway.info nic nie mówi, mogę udzielić krótko-zwięzłych informacji. Otóż, jest to projekt wolontariatu, który umila czas podróżnikom zmęczonym ciągłym skakaniem od atrakcji do atrakcji, nieograniczym czasowo i urlopem wędrownikom, którzy mogliby podróżować miesiącami, gdyby nie mocno ograniczony budżet. W zamian za jakieś 25 godzin pracy tygodniowo, host zapewnia dach nad głową , wyżywienie (choć to akurat nie zawsze) i co najważniejsze – niezapomniane wrażenia, ogrom emocji i przygodę życia.

Dla każdego na takim wolontariacie znajdzie się coś ciekawego.  W zależności od Twoich pasji, zainteresowań i doświadczenia, możesz znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie. Miejsca, w których wykorzystuje się kreatywność swych wolontariuszy, i które przysługują się społeczeństwu, zyskują największą wartość.

Zdarzają się również i tacy hości, którzy wyzyskują wolontariuszy, oszczędzając na zatrudnianiu personelu (w wypadku gdy naprawdę byłoby ich na to stać) i za nic nie czuje się klimatu jakiejkolwiek wymiany kulturowej, tudzież nie pomaga nikomu poza szefowi napychającemu sobie kieszenie.

Nauka języka, pomoc w schronisku, budowa miejsc eko, pomoc na farmie, z pszczołami, w hostelach, rezortach, studiach jogi, skakanie po rampie na deskorolkach z uśmiechniętą zgrają dzieciaków, to tylko kilka przykładów tego, co możesz robić na takim wolontariacie.  Żeby dowiedzieć się więcej, wejdź na workaway.info i zacznij przygodę swego życia. Nie pożałujesz!

Ja zyskałam przyjaciół na całe życie!

O moich przygodach z workawayem przeczytasz w sekcji workaway.info. 🙂

 

 

 

One thought on “workaway.info – zrób wolontariat i przeżyj przygodę swego życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *